Rozwijamy TALENTY!

Szkoła muzyczna

"Szkoła Muzyczna w Olsztynku zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat do wzięcia udziału w rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022. Przesłuchania odbędą się w dniu 12.06.2021 r.(sobota).
Więcej informacji pod numerem 530 372 375 lub pod adresem e-mail olsztynek@psmdywity.org"

Szkoła muzyczna

W budynku Szkoły Podstawowej im. Noblistów Polskich w Olsztynku od 2012 roku ma swoją siedzibę Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach filia w Olsztynku.
W szkole uczy się obecnie ok. 100 uczniów. Zajęcia prowadzone są przez wspaniałych muzyków i wykwalifikowanych pedagogów. Wielu z nich jest także muzykami Warmińsko- Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.
Naukę w Szkole Muzycznej w Olsztynku można podjąć na następujących instrumentach: fortepian, akordeon, skrzypce, wiolonczela, flet, klarnet, saksofon, trąbka, sakshorn, waltornia, perkusja, gitara. W szkole działają zespoły kameralne oraz chór, uczniowie mają także możliwość grania w orkiestrze.
Więcej informacji dot. Szkoły znajdą Państwo na stronie www.umuzykalniamy.pl

Uprzejmie informujemy, iż Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach filia w Olsztynku rozpoczęła zapisy na rok szkolny 2020/2021.

Więcej informacji tutaj